conti_htd33129
conti_htd33129_2
conti_htd33129
conti_htd33129_2
CONTI HTD 312 3M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD33129
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 312
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 312 mm
  • Aantal tanden: 104
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858011352
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD33129
Lengte
312
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
312 mm