conti_htd529515
conti_htd529515_2
conti_htd529515
conti_htd529515_2
CONTI HTD 295 5M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD529515
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 295
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 295 mm
  • Aantal tanden: 59
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858053574
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD529515
Lengte
295
Steek
5 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
295 mm