conti_htd14280085cxa
conti_htd14280085cxa_2
conti_htd14280085cxa
conti_htd14280085cxa_2
CONTI HTD 2800 14M 85 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD14280085CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 2800
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 2800 mm
  • Aantal tanden: 200
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817044240
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14280085CXA
Lengte
2800
Steek
14 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
2800 mm