conti_htd14280055cxp
conti_htd14280055cxp_2
conti_htd14280055cxp
conti_htd14280055cxp_2
CONTI HTD 2800 14M 55 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD14280055CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 2800
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 55 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 2800 mm
  • Aantal tanden: 200
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858015374
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14280055CXP
Lengte
2800
Steek
14 mm
Breedte
55 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
2800 mm