conti_htd14245040cxa
conti_htd14245040cxa_2
conti_htd14245040cxa
conti_htd14245040cxa_2
CONTI HTD 2450 14M 40 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD14245040CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 2450
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 40 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 2450 mm
  • Aantal tanden: 175
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817044127
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14245040CXA
Lengte
2450
Steek
14 mm
Breedte
40 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
2450 mm