conti_htd8240030cxa
conti_htd8240030cxa_2
conti_htd8240030cxa
conti_htd8240030cxa_2
CONTI HTD 2400 8M 30 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD8240030CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 2400
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 2400 mm
  • Aantal tanden: 300
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817043380
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8240030CXA
Lengte
2400
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
2400 mm