conti_htd14231040cxa
conti_htd14231040cxa_2
conti_htd14231040cxa
conti_htd14231040cxa_2
CONTI HTD 2310 14M 40 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD14231040CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 2310
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 40 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 2310 mm
  • Aantal tanden: 165
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817044073
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14231040CXA
Lengte
2310
Steek
14 mm
Breedte
40 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
2310 mm