conti_htd8224830
conti_htd8224830_2
conti_htd8224830
conti_htd8224830_2
CONTI HTD 2248 8M 30 Conti Synchrobelt tandriem - HTD8224830
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 2248
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 2248 mm
  • Aantal tanden: 281
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858897772
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8224830
Lengte
2248
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
2248 mm