conti_htd8224820cxa
conti_htd8224820cxa_2
conti_htd8224820cxa
conti_htd8224820cxa_2
CONTI HTD 2248 8M 20 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD8224820CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 2248
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 2248 mm
  • Aantal tanden: 281
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817043335
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8224820CXA
Lengte
2248
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
2248 mm