conti_htd32169cxp
conti_htd32169cxp_2
conti_htd32169cxp
conti_htd32169cxp_2
CONTI HTD 216 3M 9 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD32169CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 216
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 216 mm
  • Aantal tanden: 72
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817047913
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD32169CXP
Lengte
216
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
216 mm