conti_htd8200085
conti_htd8200085_2
conti_htd8200085
conti_htd8200085_2
CONTI HTD 2000 8M 85 Conti Synchrobelt tandriem - HTD8200085
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 2000
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 2000 mm
  • Aantal tanden: 250
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858890766
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8200085
Lengte
2000
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
2000 mm