conti_htd8180050cxa
conti_htd8180050cxa_2
conti_htd8180050cxa
conti_htd8180050cxa_2
CONTI HTD 1800 8M 50 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD8180050CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1800
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 1800 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817043274
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8180050CXA
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
1800 mm