conti_htd14177855cxa
conti_htd14177855cxa_2
conti_htd14177855cxa
conti_htd14177855cxa_2
CONTI HTD 1778 14M 55 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD14177855CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1778
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 55 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 1778 mm
  • Aantal tanden: 127
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817043939
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14177855CXA
Lengte
1778
Steek
14 mm
Breedte
55 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
1778 mm