conti_htd141778170
conti_htd141778170_2
conti_htd141778170
conti_htd141778170_2
CONTI HTD 1778 14M 170 Conti Synchrobelt tandriem - HTD141778170
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1778
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 170 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1778 mm
  • Aantal tanden: 127
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858891381
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD141778170
Lengte
1778
Steek
14 mm
Breedte
170 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1778 mm