conti_htd141778115
conti_htd141778115_2
conti_htd141778115
conti_htd141778115_2
CONTI HTD 1778 14M 115 Conti Synchrobelt tandriem - HTD141778115
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1778
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 115 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1778 mm
  • Aantal tanden: 127
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858891374
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD141778115
Lengte
1778
Steek
14 mm
Breedte
115 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1778 mm