conti_htd5159515
conti_htd5159515_2
conti_htd5159515
conti_htd5159515_2
CONTI HTD 1595 5M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD5159515
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1595
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1595 mm
  • Aantal tanden: 319
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD5159515
Lengte
1595
Steek
5 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1595 mm