conti_htd14120hppaz_b
conti_htd14120hppaz_b_2
conti_htd14120hppaz_b
conti_htd14120hppaz_b_2
CONTI HTD 14M 120 HP PAZ-B Conti Synchrodrive tandriem - HTD14120HPPAZ-B
 393,71 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
meter
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 30.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Te lassen met thermoplast
  • Slijtvast
  • Siliconevrije grondstoffen en productie
  • Benzine- en benzeenbestendig
  • Olie- en vetbestendig
  • UV- en ozonbestendig
  • Lengte: 30000
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 120 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHRODRIVE
  • Nominale lengte: 30000 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817249041
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14120HPPAZ-B
Lengte
30000
Steek
14 mm
Breedte
120 mm
Productlijn
CONTI SYNCHRODRIVE
Nominale lengte
30000 mm