conti_htd8144030cxa
conti_htd8144030cxa_2
conti_htd8144030cxa
conti_htd8144030cxa_2
CONTI HTD 1440 8M 30 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD8144030CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1440
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 1440 mm
  • Aantal tanden: 180
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817043106
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8144030CXA
Lengte
1440
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
1440 mm