conti_htd8142420
conti_htd8142420_2
conti_htd8142420
conti_htd8142420_2
CONTI HTD 1424 8M 20 Conti Synchrobelt tandriem - HTD8142420
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1424
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1424 mm
  • Aantal tanden: 178
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8142420
Lengte
1424
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1424 mm