conti_htd141400170
conti_htd141400170_2
conti_htd141400170
conti_htd141400170_2
CONTI HTD 1400 14M 170 Conti Synchrobelt tandriem - HTD141400170
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1400
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 170 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1400 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858891268
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD141400170
Steek
14 mm
Breedte
170 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1400 mm