conti_htd8139220cxp
conti_htd8139220cxp_2
conti_htd8139220cxp
conti_htd8139220cxp_2
CONTI HTD 1392 8M 20 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD8139220CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1392
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 1392 mm
  • Aantal tanden: 174
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8139220CXP
Lengte
1392
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
1392 mm