conti_htd8132885cxp
conti_htd8132885cxp_2
conti_htd8132885cxp
conti_htd8132885cxp_2
CONTI HTD 1328 8M 85 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD8132885CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1328
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 1328 mm
  • Aantal tanden: 166
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8132885CXP
Lengte
1328
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
1328 mm