conti_htd8130485cxp
conti_htd8130485cxp_2
conti_htd8130485cxp
conti_htd8130485cxp_2
CONTI HTD 1304 8M 85 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD8130485CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1304
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 1304 mm
  • Aantal tanden: 163
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8130485CXP
Lengte
1304
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
1304 mm