conti_htd5127025
conti_htd5127025_2
conti_htd5127025
conti_htd5127025_2
CONTI HTD 1270 5M 25 Conti Synchrobelt tandriem - HTD5127025
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1270
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1270 mm
  • Aantal tanden: 254
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858893149
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD5127025
Lengte
1270
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1270 mm