conti_htd312456
conti_htd312456_2
conti_htd312456
conti_htd312456_2
CONTI HTD 1245 3M 6 Conti Synchrobelt tandriem - HTD312456
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1245
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1245 mm
  • Aantal tanden: 415
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD312456
Lengte
1245
Steek
3 mm
Breedte
6 mm
Nominale lengte
1245 mm