conti_htd8116020cxp
conti_htd8116020cxp_2
conti_htd8116020cxp
conti_htd8116020cxp_2
CONTI HTD 1160 8M 20 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD8116020CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1160
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 1160 mm
  • Aantal tanden: 145
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817052306
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8116020CXP
Lengte
1160
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
1160 mm