conti_gtr872062
conti_gtr872062_2
conti_gtr872062
conti_gtr872062_2
CONTI GTR 720 8M 62 Conti Falcon PD tandriem - GTR872062
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 720
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 62 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 720 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817585132
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR872062
Steek
8 mm
Breedte
62 mm
Nominale lengte
720 mm