conti_gtr146636125
conti_gtr146636125_2
conti_gtr146636125
conti_gtr146636125_2
CONTI GTR 6636 14M 125 Conti Falcon PD tandriem - GTR146636125
 15.440,24 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 2.
  • Bezorging door DHL
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 6636
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 125 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 6636 mm
  • Aantal tanden: 474
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817002318
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR146636125
Lengte
6636
Steek
14 mm
Breedte
125 mm
Nominale lengte
6636 mm