conti_gtr864021
conti_gtr864021_2
conti_gtr864021
conti_gtr864021_2
CONTI GTR 640 8M 21 Conti Falcon PD tandriem - GTR864021
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 640
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 21 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 640 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817585064
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR864021
Steek
8 mm
Breedte
21 mm
Nominale lengte
640 mm