conti_gtr14432620
conti_gtr14432620_2
conti_gtr14432620
conti_gtr14432620_2
CONTI GTR 4326 14M 20 Conti Falcon PD tandriem - GTR14432620
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 4326
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 4326 mm
  • Aantal tanden: 309
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR14432620
Lengte
4326
Steek
14 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
4326 mm