conti_gtr14392037
conti_gtr14392037_2
conti_gtr14392037
conti_gtr14392037_2
CONTI GTR 3920 14M 37 Conti Falcon PD tandriem - GTR14392037
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 3920
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 37 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 3920 mm
  • Aantal tanden: 280
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817583978
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR14392037
Lengte
3920
Steek
14 mm
Breedte
37 mm
Nominale lengte
3920 mm