conti_gtr14350068
conti_gtr14350068_2
conti_gtr14350068
conti_gtr14350068_2
CONTI GTR 3500 14M 68 Conti Falcon PD tandriem - GTR14350068
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 3500
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 68 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 3500 mm
  • Aantal tanden: 250
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817583893
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR14350068
Lengte
3500
Steek
14 mm
Breedte
68 mm
Nominale lengte
3500 mm