conti_gtr14280020
conti_gtr14280020_2
conti_gtr14280020
conti_gtr14280020_2
CONTI GTR 2800 14M 20 Conti Falcon PD tandriem - GTR14280020
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 2800
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 2800 mm
  • Aantal tanden: 200
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817583718
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR14280020
Lengte
2800
Steek
14 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
2800 mm