conti_gtr142800125
conti_gtr142800125_2
conti_gtr142800125
conti_gtr142800125_2
CONTI GTR 2800 14M 125 Conti Falcon PD tandriem - GTR142800125
Productomschrijving:
  • High performance-RUBBER-TANDRIEM ontwikkeld voor een reeks extreem veeleisende aandrijvingen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Compatibel met CTD
  • Geluidsarm
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Beperkt oliebestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2800
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 125 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 2800 mm
  • Aantal tanden: 200
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817583701
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR142800125
Lengte
2800
Steek
14 mm
Breedte
125 mm
Productlijn
CONTI FALCON PD
Nominale lengte
2800 mm