conti_gtr14266020
conti_gtr14266020_2
conti_gtr14266020
conti_gtr14266020_2
CONTI GTR 2660 14M 20 Conti Falcon PD tandriem - GTR14266020
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 2660
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 2660 mm
  • Aantal tanden: 190
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817583657
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR14266020
Lengte
2660
Steek
14 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
2660 mm