conti_gtr14224037
conti_gtr14224037_2
conti_gtr14224037
conti_gtr14224037_2
CONTI GTR 2240 14M 37 Conti Falcon PD tandriem - GTR14224037
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 2240
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 37 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 2240 mm
  • Aantal tanden: 160
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817583473
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR14224037
Lengte
2240
Steek
14 mm
Breedte
37 mm
Nominale lengte
2240 mm