conti_gtr8200062
conti_gtr8200062_2
conti_gtr8200062
conti_gtr8200062_2
CONTI GTR 2000 8M 62 Conti Falcon PD tandriem - GTR8200062
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 2000
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 62 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 2000 mm
  • Aantal tanden: 250
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817584609
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR8200062
Lengte
2000
Steek
8 mm
Breedte
62 mm
Nominale lengte
2000 mm