conti_gtr8179221
conti_gtr8179221_2
conti_gtr8179221
conti_gtr8179221_2
CONTI GTR 1792 8M 21 Conti Falcon PD tandriem - GTR8179221
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 1792
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 21 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 1792 mm
  • Aantal tanden: 224
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817000581
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR8179221
Lengte
1792
Steek
8 mm
Breedte
21 mm
Nominale lengte
1792 mm