conti_gtr8144036
conti_gtr8144036_2
conti_gtr8144036
conti_gtr8144036_2
CONTI GTR 1440 8M 36 Conti Falcon PD tandriem - GTR8144036
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 1440
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 36 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 1440 mm
  • Aantal tanden: 180
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817584449
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR8144036
Lengte
1440
Steek
8 mm
Breedte
36 mm
Nominale lengte
1440 mm