conti_gtr8128062
conti_gtr8128062_2
conti_gtr8128062
conti_gtr8128062_2
CONTI GTR 1280 8M 62 Conti Falcon PD tandriem - GTR8128062
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 1280
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 62 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 1280 mm
  • Aantal tanden: 160
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817584395
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR8128062
Lengte
1280
Steek
8 mm
Breedte
62 mm
Nominale lengte
1280 mm