conti_gtr8112062
conti_gtr8112062_2
conti_gtr8112062
conti_gtr8112062_2
CONTI GTR 1120 8M 62 Conti Falcon PD tandriem - GTR8112062
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 1120
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 62 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 1120 mm
  • Aantal tanden: 140
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817584296
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR8112062
Lengte
1120
Steek
8 mm
Breedte
62 mm
Nominale lengte
1120 mm