conti_gtr14112068
conti_gtr14112068_2
conti_gtr14112068
conti_gtr14112068_2
CONTI GTR 1120 14M 68 Conti Falcon PD tandriem - GTR14112068
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 1120
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 68 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 1120 mm
  • Aantal tanden: 80
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817582957
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR14112068
Lengte
1120
Steek
14 mm
Breedte
68 mm
Nominale lengte
1120 mm