conti_gtr14112020
conti_gtr14112020_2
conti_gtr14112020
conti_gtr14112020_2
CONTI GTR 1120 14M 20 Conti Falcon PD tandriem - GTR14112020
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 1120
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 1120 mm
  • Aantal tanden: 80
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817582933
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR14112020
Lengte
1120
Steek
14 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
1120 mm