conti_dstd8180050
conti_dstd8180050_2
conti_dstd8180050
conti_dstd8180050_2
CONTI DSTD 1800 DS8M 50 Conti Synchrotwin tandriem - DSTD8180050
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1800
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 1800 mm
  • Aantal tanden: 225
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817062831
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DSTD8180050
Lengte
1800
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
1800 mm