conti_dstd8155230
conti_dstd8155230_2
conti_dstd8155230
conti_dstd8155230_2
CONTI DSTD 1552 DS8M 30 Conti Synchrotwin tandriem - DSTD8155230
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1552
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 1552 mm
  • Aantal tanden: 190
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DSTD8155230
Lengte
1552
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
1552 mm