conti_dhtd888030
conti_dhtd888030_2
conti_dhtd888030
conti_dhtd888030_2
CONTI DHTD 880 D8M 30 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD888030
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 880
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 880 mm
  • Aantal tanden: 110
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD888030
Lengte
880
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
880 mm