conti_dhtd583525
conti_dhtd583525_2
conti_dhtd583525
conti_dhtd583525_2
CONTI DHTD 835 D5M 25 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD583525
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 835
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 835 mm
  • Aantal tanden: 167
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD583525
Lengte
835
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
835 mm