conti_dhtd877650
conti_dhtd877650_2
conti_dhtd877650
conti_dhtd877650_2
CONTI DHTD 776 D8M 50 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD877650
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 776
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 776 mm
  • Aantal tanden: 97
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD877650
Lengte
776
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
776 mm