conti_dhtd575525
conti_dhtd575525_2
conti_dhtd575525
conti_dhtd575525_2
CONTI DHTD 755 D5M 25 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD575525
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 755
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 755 mm
  • Aantal tanden: 151
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD575525
Lengte
755
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
755 mm