conti_dhtd872085
conti_dhtd872085_2
conti_dhtd872085
conti_dhtd872085_2
CONTI DHTD 720 D8M 85 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD872085
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 720
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 720 mm
  • Aantal tanden: 90
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD872085
Lengte
720
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Nominale lengte
720 mm